Vorige week stuitte ik in de Facebookgroep ‘Kinderboeken’ op zo’n ontzettend schattig boekje: daar wilde ik meer van weten! Ik nam contact op met de auteur en ontving onderstaande introductie:
Lieve, grappige, ontroerende en vrolijke voorleesverhalen over een bijna vierjarig meisje dat samen met haar konijn spelenderwijs haar wereldje ontdekt. Alle verhaaltjes hebben een herkenbaar thema. Ook komen de opvoedingstips, verweven in de verhaaltjes, van pas bij een kleuter die iets anders wil dan luisteren. Noor is ontroerend in haar reacties zoals alleen een kleuter dat kan zijn. Zo gaat Noor met Nijn en haar ouders op ontdekking in het bos om kabouters te zoeken en op bezoek bij familie, maar is er ook verdriet als haar Nijn in de modder valt.
Met de gezellige voorleesverhaaltjes in dit prentenboek wordt voorlezen elke keer opnieuw een feest!
Binnenkort meer
Een recensie-exemplaar is inmiddels onderweg dus binnenkort lees je op mijn blog meer over deze schattige kleuter en haar knuffelkonijn.
Nieuwsgierig geworden? Noor en Nijn zijn te volgen via Facebook.